Wysyłka

Informacje dotyczące wysyłki

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszej metody wysyłki, niezależnie od Twojej lokalizacji. Codziennie obsługujemy setki klientów na całym świecie, dążąc do zapewnienia najwyższego poziomu reaktywności.

Po wysłaniu Twojego zamówienia otrzymasz link śledzenia przesyłki drogą mailową. Możesz anulować swoje zamówienie przed jego wysłaniem.

Mimo że podejmujemy wszelkie rozsądne starania, aby zapewnić dostarczenie Twojego zamówienia w określonym czasie, nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z okoliczności niezależnych od nas. Postaramy się jak najlepiej informować Cię o ewentualnych nieoczekiwanych opóźnieniach.

Czas dostawy

Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. Prosimy o uwzględnienie dodatkowych 1-2 dni roboczych na przetwarzanie zamówienia.

KOSZTY WYSYŁKI

Oferujemy darmową wysyłkę na całym świecie dla wszystkich naszych zamówień.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?

Adres dostawy nie może być zmieniony po przetworzeniu zamówienia. Jednak przed wysłaniem Twojego zamówienia postaramy się pomóc Ci w zweryfikowaniu adresu dostawy. Upewnij się więc, że Twój adres dostawy jest poprawny, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Jak mogę śledzić swoje zamówienie?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer śledzenia. Możesz śledzić swoje zamówienie na naszej stronie internetowej firmy za pomocą podanego numeru śledzenia.

Aktualizacja informacji śledzenia może zająć od 48 do 72 godzin.